Komunikat dla studentów chemii informatycznej PDF Drukuj

III rok chemii informatycznej

Zajęcia z Chemii obliczeniowej rozpoczną się 8 października 2010r (piątek) w sali numer 149 o godzinie 9:00. W pierwszym tygodniu planujemy tylko sześciogodzinny wykład  (oczywiście z przerwami, jedną dłuższą na "lunch"). Nie będzie w tym dniu ćwiczeń (tak jak jest w planie). W najbliższych dniach podamy na naszej stronie dokładny plan zajęć dotyczący tego przedmiotu. Wykłady i ćwiczenia będą prowadzone przez pana dra hab. Artura Michalaka - Prodziekana ds Dydaktyki Wydziału Chemicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

II rok chemii informatycznej

W tym roku akademickich zajęcia z Technologii informacyjnej (wykład i ćwiczenia) będzie prowadził pan dr hab. Janusz Mrozek - pracownik Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego.