WAŻNE! Rejestracja potwierdzająca w systemie USOSWeb PDF Drukuj

W dniach od 28 kwietnia 2010 r. od godziny 12.00 do 12 maja 2010 r. do godziny 12.00 przeprowadzona zostanie rejestracja potwierdzająca studentów studiów stacjonarnych na kierunku chemia o specjalnościach chemia, chemia środowiska, chemia informatyczna i chemia leków.

Wszyscy studenci wymienionych specjalności uczestniczący w zajęciach w semestrze letnim roku akademickiego 2009/2010bezwzględnie zobowiązani do wykonania rejestracji na przedmioty i do grup zajęciowych w systemie USOSWeb dostępnego pod adresem https://usosweb.us.edu.pl . Pod wymienionym adresem znajduje się również instrukcja multimedialna oraz inne informacje dotyczące sposobu wykonania rejestracji.