Marzec 2010 - dr hab. Tadeusz Andruniów PDF Drukuj

W związku z utworzeniem nowej specjalności CHEMIA INFORMATYCZNA w ramach projektu UPGOW (Uniwersytet Partnerem Gospodarki Opartej na Wiedzy) serdecznie zapraszamy studentów na zajęcia prowadzone przez zewnętrznych specjalistów.

W ramach bloku „Podstawy chemii obliczeniowej. Duże układy molekularne w obliczeniach chemicznych.” ,  odbędą się zajęcia prowadzone przez dra hab. Tadeusza Andruniowa (Wydział Chemii Politechniki Wrocławskiej). Zajęcia te mają na celu przybliżenie i poszerzenie wiedzy z zakresu chemii obliczeniowej – dziedziny chemii mającej nieocenione zasługi w interpretacji danych eksperymentalnych. Przedstawione zostaną podstawowe pojęcia związane z wizualizacją biomolekuł, obliczeniami dla rozległych układów molekularnych.

Zajęcia odbędą się 19 i 26 marca oraz 16 i 23 kwietnia (piątki) w sali 200 B, ul. Bankowa 14 :

  • grupa 1 w godzinach 930-1330
  • grupa 2 w godzinach 1400-1800

Uprzejmie prosimy studentów o wcześniejsze rejestrowanie się na zajęcia u pani mgr Katarzyny Kowalskiej-Szojdy (pokój 159, ul. Bankowa 14, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

 
Zakład Chemii Teoretycznej created by Lukas Lupa
SiteGround web hosting Joomla Templates
Designed by SiteGround web hosting
Ta strona używa plików COOKIES.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień COOKIES w przeglądarce.
pokaż szczegóły